Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital8023678162322
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
MLEKO ryżowe jest mlekiem na bazie zboża. W porównaniu z mlekiem krowim, zawiera więcej węglowodanów ale nie zawiera nawet śladowych ilości wapnia i białka, ani cholesterolu oraz laktozy. Może być używane jako alternatywa dla , krowiego MLEKA, będąc dla organizmu lżejszym obciążeniem niż MLEKO krowie. Produkt bezGLUTENowy, bez dodatku cukru (zawiera tylko cukry występujące).
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu trzymać w lodówce i spożyć w ciągu 3-4 dni.
Składniki
baza ryżowa* 95,7% (woda, ryż*17%), MLEKO kokosowe* 4% (60% orzecha kokosowego* odpowiada 2,4%gotowego produktu, woda, substancja zagęszczająca: guma guar*) sól morska, aromat kokosowy*. *składniki pochodzące z upraw ekologicznych.
Produkt ekologiczny: Tak
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 255/60 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 0.8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.6 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 6.5 g |
| Błonnik | 0.5 g |
| Białko | <0.5 g |
| Sól | 0.08 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: