Musztarda delikatesowa 185g Prymat
Wystaw opinię o produkcie
Łagodny i powszechnie lubiany smak oraz delikatna, kremowa konsystencja Musztardy delikatesowej czynią z niej ulubiony dodatek na polskim stole. Idealna do wędlin oraz pieczonych mięs. Doskonale sprawdzi się jako składnik sosu vinaigrette oraz różnorodnych dipów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 503000
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Łagodny i powszechnie lubiany smak oraz delikatna, kremowa konsystencja Musztardy delikatesowej czynią z niej ulubiony dodatek na polskim stole. Idealna do wędlin oraz pieczonych mięs. Doskonale sprawdzi się jako składnik sosu vinaigrette oraz różnorodnych dipów.
Parametry produktu
| Składniki | Składniki: woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakt z kurkumy. produkt może zawierać: jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler i sezam. produkt może zawierać: jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler, sezam i łubin, które są używane w zakładzie. |
|---|---|
| Rodzaj | Delikatesowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 185 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 105 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 437 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 6 g |
| Zawartość węglowodanów | 9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: