Musztarda Stołowa 185g Prymat
Wystaw opinię o produkcie
Musztarda stołowa to jeden z najpopularniejszych w polskiej kuchni dodatków do potraw. Przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom delikatnego smaku, zaostrzając przy tym apetyt i urozmaicając smak wędlin, żółtego sera, czy też pieczonych mięs. Musztarda stołowa dzięki swojej delikatnej, kremowej konsystencji idealnie pasuje do kanapek, sałatek, potraw mięsnych oraz wędlin. Jako składnik sosu vinaigrette znakomicie skomponuje się także ze smakiem przygotowywanych sałatek. Musztarda stołowa doskonale sprawdzi się również jako składnik marynat, za sprawą których mięso stanie się niezwykle kruche i soczyste.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 343059
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musztarda stołowa to jeden z najpopularniejszych w polskiej kuchni dodatków do potraw. Przypadnie do gustu wszystkim zwolennikom delikatnego smaku, zaostrzając przy tym apetyt i urozmaicając smak wędlin, żółtego sera, czy też pieczonych mięs. Musztarda stołowa dzięki swojej delikatnej, kremowej konsystencji idealnie pasuje do kanapek, sałatek, potraw mięsnych oraz wędlin. Jako składnik sosu vinaigrette znakomicie skomponuje się także ze smakiem przygotowywanych sałatek. Musztarda stołowa doskonale sprawdzi się również jako składnik marynat, za sprawą których mięso stanie się niezwykle kruche i soczyste.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; ekstrakt z kurkumy. Produkt może zawierać: seler, mleko (łącznie z laktozą), siarczyny, jaja i soję, które są używane w zakładzie. |
|---|---|
| Rodzaj | Stołowa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 185 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 478 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 9,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 12 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: