Musztarda bardzo ostra 180 g Prymat
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901135025799
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 523827
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zawartość ostrej, czarnej gorczycy gwarantuje intensywny i zdecydowany smak oraz unikalną, gruboziarnistą strukturę. Musztarda rosyjska jest doskonałym dodatkiem do mięs grillowanych, pieczonych i smażonych.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, gorczyca czarna, cukier, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, ekstrakt z kurkumy. produkt może zawierać: jaja, soję, mleko (łącznie z laktozą), seler i sezam, które są używane w zakładzie |
|---|---|
| Rodzaj | Rosyjska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 18 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 131 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 548 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,2 g |
| Zawartość soli | 2,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,9 g |
| Cukry | 6,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: