Musztarda Kielecka sarepska bez substancji konserwujących 190g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 51640
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Dla żądnych mocnych kulinarnych wyzwań.
Apetyczna, oryginalna barwa, widoczne cząstki czarnej gorczycy. Znakomity dodatek do wędlin, dań na ciepło i mięsnej marynaty.
Parametry produktu
| Składniki | woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, barwnik: kurkumina. |
|---|---|
| Rodzaj | Sarepska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 190 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wytwórcza spółdzielnia pracy społem ulica i numer: mielczarskiego 93-95 kod pocztowy i miasto: 25-726 kielce pl |
| Krótki opis marketingowy | Musztarda kielecka sarepska bez substancji konserwujących 190g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 198 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 103 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 429 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5 g |
| Zawartość soli | 2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,6 g |
| Cukry | 5,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: