Musztarda Sarepska 180g Prymat
Wystaw opinię o produkcie
Musztarda sarepska zawiera wyraziste i ostre w smaku ziarna specjalnie wyselekcjonowanej gorczycy białej oraz czarnej. Odznacza się wyraźną, gruboziarnistą strukturą, umiarkowanie ostrym smakiem i intensywnym aromatem. Musztarda sarepska to idealny dodatek do mięs, sałatek oraz kanapek.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 573048
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Musztarda sarepska zawiera wyraziste i ostre w smaku ziarna specjalnie wyselekcjonowanej gorczycy białej oraz czarnej. Odznacza się wyraźną, gruboziarnistą strukturą, umiarkowanie ostrym smakiem i intensywnym aromatem. Musztarda sarepska to idealny dodatek do mięs, sałatek oraz kanapek.
Parametry produktu
| Składniki | Woda, gorczyca biała, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca czarna, aromat, barwnik: kurkuma. W związku z używaniem w zakładzie selera, mleka (łącznie z laktozą), siarczynów, jaj oraz soi, produkt może zawierać śladowe ich ilości. |
|---|---|
| Rodzaj | Sarepska |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 180 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PRYMAT SP. Z O.O Ulica i numer: CHLEBOWA 14 Kod pocztowy i miasto: 44-337 JASTRZĘBIE - ZDRÓJ PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 117 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 490 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 4,9 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 5,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 8,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: