Kiszka ziemniaczana 580 g JBB
Wystaw opinię o produkcie
Wyrób garmażeryjny parzony. Produkt stałowagowy, waga netto opakowania zbiorczego 9,260 kg.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 894793
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
|---|---|
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione surowe |
| Składniki | Woda, ziemniaki suszone (zawierają DWUTLENEK SIARKI), kiełbasa wędzona 13% (mięso wieprzowe 80%, woda, sól, glukoza, błonnik grochowy, wzmacniacz smaku: E621, stabilizator: E451, substancja zagęszczająca: E407, przeciwutleniacz: E301, białko wieprzowe, przyprawy, ekstrakty przypraw, aromaty, substancja konserwująca: E250), mięso wieprzowe (8%), skrobia ziemniaczana, tłuszcz wieprzowy, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka PSZENNA, sól), warzywa suszone, przyprawy (zawierają gluten PSZENNY), sól, regulatory kwasowości: E326, E261; aromaty (w tym aromat dymu wędzarniczego), białko roślinne (SOJOWE, rzepakowe), wzmacniacze smaku: E621, E635; cukier, glukoza, ocet spirytusowy, przeciwutleniacze: E316, E301; osłonka jadalna: jelito wieprzowe. Produkt może zawierać: zboża zawierające gluten OWSIANY, JAJA, MLEKO, SELER i GORCZYCĘ. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 580 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,59 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: green fox sp. z o.o. ulica i numer: rzepakowa 8 kod pocztowy i miasto: 65-012 zielona góra pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 720 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: