Kiełbasa sołtysa 480 g Madej Wróbel
Wystaw opinię o produkcie
Przez lata zdobyła szerokie uznanie zarówno klientów jak i konsumentów. Wyróżnia się kruchością i posiada wyraźny, zdecydowany smak przypraw. Doskonała na grilla jak i na ciepło z wody.
80% mięsa wieprzowego
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 562780
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Kiełbasa wieprzowa średnio rozdrobniona parzona. składniki: mięso wieprzowe (80%), woda, skórki wieprzowe, sól, skrobia ziemniaczana, przyprawy, stabilizator: e450, glukoza, regulator kwasowości: e262; wzmacniacze smaku: e621, przeciwutleniacz: e301, substancja konserwująca: e250, osłonka jadalna: jelito wieprzowe. zawiera alergeny: gluten, gorczycę, seler, soję, mleko (łącznie z laktozą), jaja. po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 48 godzin. przechowywać w temperaturze od +1°c do +7°c. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 480 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska, Niemcy, Hiszpania, Dania, Holandia, Belgia |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 7 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,49 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Madej Wróbel Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Magazynowa 45Kod pocztowy i miasto: 41-700 Ruda Śląska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: