Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 643794
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona parzona. Produkt zmiennowagowy, waga netto opakowania zbiorczego ok. 10,00 kg.
Parametry produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Drobno rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe 90 %, woda, sól, błonnik grochowy, koncentrat białka sojowego, regulatory kwasowości: cytryniany sodu, octany sodu; przyprawy (majeranek), ekstrakty przypraw, białko wieprzowe, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy; aromaty, glukoza, cukier, przeciwutleniacze: kwas askorbinowy, askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu; osłonka jadalna: kolagenowa wołowa. produkt może zawierać: zboża zawierające gluten (pszenica, owies), mleko, jaja, seler i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,3 - 0,5 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: jbb bałdyga józef bałdyga ulica i numer: kościelna 25 kod pocztowy i miasto: 07-437 łyse pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 30 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 10 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 1,9 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 248 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1024 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1024 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 8,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E331 Cytryniany sodu, E262 Octany sodu, E621 Glutaminian monosodowy, E300 Kwas askorbinowy, witamina c, E301 Askorbinian sodu, E250 Azotyn sodu |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości, Wzmacniacz smaku, Przeciwutleniacz, Substancja konserwująca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Kiełbasa wieprzowa, drobno rozdrobniona, peklowana, parzona; nadziewana w osłonki kolagenowe wołowe o średnicy ok. 18 mm, odkręcana w odcinki o długości ok. 17 cm. powierzchnia batonu kremowa do szarej z odcieniem jasnoróżowym z prześwitami farszu i przypraw przez osłonkę; osłonka ściśle przylega do masy mięsnej. powierzchnia gładka, czysta, sucha. dopuszcza się na pojedynczych batonach nieliczne wypryski farszu. składniki mięsno-tłuszczowe drobno rozdrobnione, na przekroju surowce równomiernie rozłożone. niedopuszczalne skupiska jednego ze składników, zacieki tłuszczu lub galarety. dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne wielkosci do 5 mm. konsystencja ścisła, krucha, powierzchnia przekroju dobrze związana. zewnętrzna: kremowa do szarej z odcieniem jasnoróżowym z prześwitami farszu i przypraw pod osłonką. na przekroju: mięsa – jasnoróżowa do różowej, tłuszczu – biała do kremowej, przypraw- zielona do ciemnozielonej. charakterystyczny dla wyrobu z mięsa wieprzowej, peklowanego, parzonego, z wyczuwalnym dodatkiem użytych przypraw. |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: