Kabanos do hot - doga 700 g mrożony Morliny
Wystaw opinię o produkcie
Kiełbasa wieprzowo-wołowa średnio rozdrobniona, peklowana, delikatnie wędzona, parzona, bez osłonki, mrożona; waga kartonu zbiorczego 5,6 kg
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 124480
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Kiełbasa |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Mieszany |
| Typ | Paczkowany |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Średnio rozdrobnione |
| Składniki | Mięso wieprzowe (65%), mięso wołowe (15%), woda, skrobia ziemniaczana, sól, białko sojowe, stabilizator (e 450), emulgator (e 471), wzmacniacz smaku (e 621), glukoza, przyprawy, ekstrakty przypraw, przeciwutleniacz (e 315), zioła, substancja konserwująca (e 250). może zawierać zboża zawierające gluten, mleko (łącznie z laktozą), seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 700 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,7 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w KutnieUlica i numer: Intermodalna 8Kod pocztowy i miasto: 99-300 Kutno PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: