FLAKI WOŁOWE RZESZOWSKIE MROŻONE 1KG WAKPOL
Wystaw opinię o produkcie
Ugotowane, oczyszczone, pociętae w równe paski flaki wołowe, zamrożone, zapakowane w woreczek foliowy z nadrukiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 499254
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Flaki, jelita |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Przedżołądki wołowe krojone 85%, woda 15%. |
| Temperatura przechowywania min - max | -25 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: wakpol s.a. ulica i numer: chroboka 36 kod pocztowy i miasto: 41-711 ruda śląska pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: