FASTGOOD SZNYCEL Z KURCZAKA FASTGOOD 1KG SUPERDROB
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 808839
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Sznycel z kurczaka z połączonych kawałków mięsa kurczaka, panierowany, smażony, pieczony, głęboko mrożony.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mięso z kurczaka 52%, panier (mąka pszenna, skrobia, semolina z pszenicy, gluten pszenny, skrobia pszenna, sól, dekstroza), woda, olej rzepakowy, skórki z kurczaka, błonnik grochowy, skrobia modyfikowana, stabilizator: trifosforany; sól. produkt może zawierać mleko, soję, gorczycę, seler, jaja. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: superdrob s.a. oddział karczew ulica i numer: armii krajowej 80 kod pocztowy i miasto: 05-480 karczew pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wyjąć produkt z opakowania. piec w piekarniku z termoobiegiem w temperaturze 190°c-200°c przez około 15-20 minut do przyrumienienia powierzchni. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 223 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 931 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 13 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera fosforany | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: