FLAKI WOŁOWE GOTOWANE MROŻONE WAKPOL 1KG
Wystaw opinię o produkcie
Ugotowane , oczyszczone, pocięte w równe paski flaki wołowe , zamrożone, zapakowane w woreczek foliowy z nadrukiem.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 279549
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Ugotowane , oczyszczone, pocięte w równe paski flaki wołowe , zamrożone, zapakowane w woreczek foliowy z nadrukiem.
Parametry produktu
| Gatunek mięsa | Wołowina |
|---|---|
| Rodzaj elementu | Flaki, jelita |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Kości | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Składniki | Żołądki wołowe 90%, woda 10%. |
| Temperatura przechowywania min - max | -25 - -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: WAKPOL S.A. Ulica i numer: Chroboka 36 Kod pocztowy i miasto: 41-711 Ruda Śląska PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Rozmrozić, gotować ok.15 min., dodać rosół, doprawić do smaku. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 460 kJ |
| Wielkość porcji | 333 g |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość soli | 0,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 1,8 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: