BEYOND BURGER MROŻONY, BEYOND MEAT 2 SZT. x 113 G
Wystaw opinię o produkcie
Burger o tak bogatym smaku i tak „mięsnej” konsystencji - aż nie uwierzysz, że jest zrobiony z roślin.
* 17 g białka roślinnego
* Nie GMO
* Nie Zawiera Soi
* Bezglutenowy
* Koszerny
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 790520
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Składniki | Woda, izolat białka grochu (16%), olej rzepakowy, olej kokosowy, białko ryżowe, aromat, stabilizator (metyloceluloza), skrobia ziemniaczana, ekstrakt z jabłka, barwnik (czerwień buraczana), maltodekstryna, ekstrakt z granatu, sól, chlorek potasu, koncentrat soku cytrynowego, ocet kukurydziany, marchewka w proszku, emulgator: lecytyny (ze słonecznika). |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Zawartość netto | 226 g |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Źródło białka | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Foods Brothers Sp. z o.o.Ulica i numer: Krakowiaków 103-323Kod pocztowy i miasto: 02-255 Warszawa PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Krótki opis marketingowy | Beyond Burger. Burger Roślinny Na Bazie Białka Grochu |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Produkt koszerny | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: