Genarator pary Tefal SV6116
Wystaw opinię o produkcie
Generator pary Express Essential to idealne połączenie szybkich efektów i niezrównanej wygody. Moc pary sprawia, że możesz prasować o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnego żelazka parowego, a duży zbiornik na wodę nie wymaga ciągłego uzupełniania. Dzięki temu prasowanie jest jeszcze prostsze!
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 796326
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2220 W |
|---|---|
| Rodzaje prasowania | Prasowanie na sucho, Prasowanie na mokro, Prasowanie w pionie |
| Funkcje dodatkowe | System antywapienny |
| Czas podgrzewania | 2 min |
| Ciśnienie pary | 5,3 bar |
| Strumień pary [g/min] | 120 |
| Kolor | Granatowy, Biały |
| Generowanie pary | Wbudowany generator |
| Silne uderzenie pary [g/min] | 270 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l (dm?) |
| Regulator temperatury | Pokrętło |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 4,45 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Automatyczne wyłączenie, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Zastosowane technologie | Auto Off, Anti Calc, PrecisionTip, Anti drip |
| Cechy urządzenia | Możliwość użycia wody kranowej, Schowek na przewód, Wskaźnik gotowości pary, Wskaźnik temperatury, Możliwość dolewania wody w trakcie prasowania, Wskaźnik gotowości do użycia, Wskaźnik pustego zbiornika |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 16 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: