Odkurzacz pionowy BEKO Beetle VRT61821VD
Wystaw opinię o produkcie
TECHNOLOGIA CYKLONOWA. Technologia PerformCyclone™ gwarantuje mocne i stałe ciśnienie wewnątrz odkurzacza, dzięki czemu odkurzysz swój dom bez zbędnego wysiłku. PODŚWIETLANA ELEKTROSZCZOTKA. Podświetlana elektroszczotka pozwoli Ci na jeszcze dokładniejsze odkurzanie - zarówno twardych parkietów, jak i dywanów. Wirowy ruch szczotki napędzany jest dodatkowym silniczkiem, a diody LED ułatwią namierzanie mniej widocznych zabrudzeń. POJEMNOŚĆ 0,5 L. Pojemnik w tym odkurzaczu ma pojemność 500 ml, co stanowi idealny kompromis pomiędzy ergonomią a efektywnością. SYSTEM 2W1. Wypnij jednostkę centralną z tego odkurzacza i użyj ją jako małego odkurzacza ręcznego, który przyda się do oczyszczenia stołu, zakamarków czy wnętrza samochodu. SKŁADANA RĄCZKA. Składana rączka ułatwi przechowywanie tego odkurzacza Beko - szybko i bez rozkręcania. DŁUGI CZAS PRACY. Długi czas pracy na jednym ładowaniu, dzięki zastosowaniu baterii litowo-jonowych. WSKAŹNIK STANU BATERII. Dzięki wskaźnikowi stanu baterii na bieżąco dowiesz się, jaki jest aktualny stan akumulatora. WYMIENNA BATERIA LITOWO-JONOWA. Wymienna bateria o pojemności 2000mAh umożliwi łatwą wymianę w przypadku, w którym będziesz potrzebować więcej energii.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 34532
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,5 l (dm?) |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 4,35 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,40 PLN |
| Wymiary (SxWxG) | 27 x 122 x 22 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 70 min |
| Czas ładowania | 6 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Nazwa filtra | Hepa 10 |
| Wyposażenie dodatkowe | Ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: beko s.a ulica i numer: puławska 366 kod pocztowy i miasto: 02-819 warszawa pl |
| Cechy urządzenia | Bezworkowy, Ergonomiczna rączka, Wskaźnik konieczności naładowania, Wyświetlacz LCD, Wyświetlacz poziomu mocy, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, Elektroniczna regulacja mocy |
| Krótki opis marketingowy | Zamontowany w odkurzaczu filtr hepa ochroni silnik urządzenia przed kurzem i innymi cząsteczkami, które mogłyby źle wpłynąć na jego pracę. |
| Zasięg pracy | 100 m |
| Instrukcja | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: