Odkurzacz pionowy Amica VM 7050
Wystaw opinię o produkcie
Bezworkowy odkurzacz pionowy marki Amica o 2 poziomach mocy i filtracji EPA10, chrakteryzujący się cichą pracą na poziomie 80db, wyposażony w ssawkę do szczelin oraz podświetlaną elektroszczotkę z podświetleniem LED.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 957121
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Klasa energetyczna | Nie dotyczy |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Pojemność zbiornika | 0,45 l (dm?) |
| Poziom hałasu | 80 dB |
| Waga jednostkowa brutto | 2,6 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,51 PLN |
| Wymiary (SxWxG) | 125 x 18,8 x 23,5 cm |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy bezprzewodowej | 30 min |
| Czas ładowania | 4 h (godz.) |
| Regulacja mocy | Tak |
| Nazwa filtra | EPA10 |
| Wyposażenie dodatkowe | Uchwyt ścienny, wieszak na ssawki |
| Waga netto | 1,3 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: AMICA HANDEL I MARKETING SP. Z O.O.Ulica i numer: BUŁGARSKA 17Kod pocztowy i miasto: 60-320 POZNAŃ PL |
| Zabezpieczenia | Blokada zamknięcia pokrywy przy złym założeniu pojemnika |
| Cechy urządzenia | Elektroniczna regulacja mocy, Ergonomiczna rączka, Ergonomiczny uchwyt, Wyświetlacz poziomu mocy |
| Instrukcja | Tak |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: