Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 456542
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowoczesne urządzenie 3w1 to idealne rozwiązanie do usuwania plam i zabrudzeń z różnych powierzchni i utrzymania porządku w domu oraz na zewnątrz. Dzięki bogatemu wyposażeniu odkurzacz piorący można stosować z powodzeniem zarówno do czyszczenia na sucho i mokro podłóg twardych, okien oraz prania wykładzin dywanowych, tapicerki samochodowej, jak i meblowej. Zaawansowany system filtracji w urządzeniu skutecznie zatrzymuje kurz, pyłki i alergeny, dzięki czemu powietrze w domu jest czyste i zdrowe. Funkcja dmuchawy gwarantuje szybkie usunięcie zanieczyszczeń z trudno dostępnych miejsc oraz liści z podjazdu, auta lub mebli ogrodowych.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | nie dotyczy |
|---|---|
| Moc silnika | 1200 W |
| Wymiary (SxWxG) | 56 x 44 x 38 cm |
| Długość przewodu | 4 m |
| Pojemność worka/pojemnika | 20 l (dm³) |
| Kolor | Żółty |
| Cechy urządzenia | Uchwyt do przenoszenia, Parkowanie pionowe, Uchwyt na rurze |
| Rodzaj worka/zbiornika | Zbiornik na wodę |
| Nazwa filtra | Hepa |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Poziom hałasu | 75 dB |
| Funkcje urządzenia | Dmuchanie, Mycie, Zbieranie płynów, Filtrowanie powietrza, Odkurzanie na mokro, Odkurzanie na sucho |
| Wyposażenie dodatkowe | Składana rura aluminiowa ● stabilne kółka ● sterowanie w rączce ● system filtrowania: filtr typu hepa do odkurzania na sucho - worek papierowy dla ochrony filtra (większa żywotność filtra). filtr gąbkowy do prania i odkurzania na mokro |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Uzupełnij pole tekstowe wymaganymi przez prawo informacjami o bezpieczeństwie | Ce |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Wprowadziłam/em ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa wymagane przez prawo |
| Czy produkt posiada instrukcję? | Tak |
| Instrukcja | https://baza.easybase.pl/media/img/original/13/25/3/1325348.pdf |
| Waga jednostkowa brutto | 9,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mpm agd s.a. ulica i numer: brzozowa 3 kod pocztowy i miasto: 05-822 milanówek pl |
| Zasięg pracy | 6 m |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: