Dragon High Tack Spray Glue montażowy klej kontaktowy 400ml puszka aerozolowa
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 445361
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
do klejenia materiałów wykonanych z betonu, metali, ceramiki, cegły, kamienia, drewna, pianki, tapicerek.
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarza zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07), Działanie uczulające na drogi oddechowe, Mutagenność komórek rozrodczych, Rakotwórczość, Działanie szkodliwe na rozrodczość, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie toksyczne na narządy docelowe – powtarzane narażenie, Zagrożenie spowodowane aspiracją (GHS08), Gazy łatwopalne, Wyroby aerozolowe, Substancje ciekłe łatwopalne, Substancje stałe łatwopalne, Substancje i mieszaniny samoreaktywne, Substancje ciekłe piroforyczne, Substancje stałe piroforyczne, Substancje i mieszaniny samonagrzewające się, Substancje i mieszaniny, które w kontakcie z wodą wydzielają gazy łatwopalne, Nadtlenki organiczne (GHS02) |
|---|---|
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,39 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ulica i numer: ul. rtm. witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Krótki opis marketingowy | Do klejenia materiałów wykonanych z betonu, metali, ceramiki, cegły, kamienia, drewna, pianki, tapicerek. |
| Pojemność użytkowa | 400 ml |
| Czas schnięcia | 2 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | Puszka |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: