Klej Epoksydowy 1 Minutowy Bezbarwny Technicqll 2x3ml
Wystaw opinię o produkcie
Bezbarwny dwuskładnikowy klej na bazie żywicy epoksydowej o bardzo szybkim, kilkuminutowym czasie sieciowania. Przeznaczony do wszystkich napraw, gdzie oprócz niezawodności połączeń, istotnym czynnikiem jest krótki czas klejenia i niewidoczna spoina. Uzyskiwana spoina jest twarda, a zarazem elastyczna i sprężysta. Po utwardzeniu kleju można go obrabiać mechanicznie i malować. Klej charakteryzuje się wysoką odpornością chemiczną oraz odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, przez co może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 445480
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Bezbarwny dwuskładnikowy klej na bazie żywicy epoksydowej o bardzo szybkim, kilkuminutowym czasie sieciowania. Przeznaczony do wszystkich napraw, gdzie oprócz niezawodności połączeń, istotnym czynnikiem jest krótki czas klejenia i niewidoczna spoina. Uzyskiwana spoina jest twarda, a zarazem elastyczna i sprężysta. Po utwardzeniu kleju można go obrabiać mechanicznie i malować. Klej charakteryzuje się wysoką odpornością chemiczną oraz odpornością na zmienne warunki atmosferyczne, przez co może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Parametry produktu
| Piktogramy GHS | Stwarzające zagrożenie dla środowiska wodnego: Toksyczność ostra, Toksyczność przewlekła (GHS09), Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | H315 – działa drażniąco na skórę h317 – może powodować reakcję alergiczną skóry h319 – działa drażniąco na oczy h411 – działa toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O. Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1 Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL |
| Pojemność użytkowa | 6 ml |
| Czas schnięcia | 8 min |
| Temperatura aplikacji | 10 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | Kompozycja epoksydowa (żywica + utwardzacz) |
| Gwarancja | 36 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: