Klej Montażowy 280 ml Dragon Fix strong
Wystaw opinię o produkcie
Gotowy do użycia klej o konsystencji pasty przeznaczony do prac wykończeniowych w budownictwie. Daje wodoodporną, wytrzymałą, elastyczną spoinę o doskonałej przyczepności początkowej do typowych podłoży. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych.
Sposób użycia:
1. Przygotowanie powierzchni: Powierzchnie klejone należy oczyścić z kurzu i tłuszczu np. "Denaturatem" DRAGON, osuszyć oraz w miarę możliwości wyrównać. Stare wymalowania usunąć np. "Zmywaczem farb i lakierów" DRAGON.
2. Narzędzia: Klej nakładać za pomocą króćca dozującego.
3. Temperatura podczas wykonywania prac: Prace prowadzić w temp. od +15 st. C do +30 st. C.(temp. powietrza, kleju oraz klejonych elementów).
4. Zalecenia: Odciąć końcówkę i nałożyć króciec dozujący. Klej nanieść punktowo lub pasmami na podłoże lub element przyklejany. Nałożyć krople na rogach płyt i paneli oraz na końcach klejonych przedmiotów. Złączyć i mocno docisnąć klejone przedmioty. Klejone elementy można pozycjonować bez odrywania. Jeżeli występują naprężenia lub mocowane elementy są szczególnie ciężkie należy unieruchomić spoinę do czasu pełnego utwardzenia. W przypadku stosowania jako uszczelniacz nałożyć równomiernie i wygładzić przed powstaniem naskórka. Nadmiar kleju usunąć mokrą ściereczką. Pełną wytrzymałość spoina uzyskuje po ok. 24 godzinach. Po zakończeniu prac opakowanie z klejem szczelnie zamknąć.
5. Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów: Zabrudzone narzędzia i świeże plamy czyścić wodą. Zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie.
6. Rozcieńczanie kleju: Nie zaleca się rozcieńczania kleju.
7. Ograniczenia i uwagi: W razie wątpliwości sprawdzić odporność materiału na działanie kleju.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 955034
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Zagrożenie | Nie |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dragon polska spółka o ograniczoną odpowiedzalnością ulica i numer: witolda pileckiego 5 kod pocztowy i miasto: 32-050 skawina pl |
| Pojemność użytkowa | 280 ml |
| Czas schnięcia | 1,5 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Biały |
| Materiał wykonania | polimer |
| Gwarancja | zgodnie z terminem przydatności |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: