Klej do Tkanin Technicqll 20 ml
Wystaw opinię o produkcie
Elastyczny klej do mocnego łączenia i naprawy różnego rodzaju tkanin. Po wyschnięciu naprawiany materiał może być prany i prasowany
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 713896
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Elastyczny klej do mocnego łączenia i naprawy różnego rodzaju tkanin. Po wyschnięciu naprawiany materiał może być prany i prasowany
Parametry produktu
| Zagrożenie | Nie |
|---|---|
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: PPH PARYS SP. Z O.O. Ulica i numer: Anny Walentynowicz 1 Kod pocztowy i miasto: 20-328 LUBLIN PL |
| Pojemność użytkowa | 20 ml |
| Czas schnięcia | 30 min |
| Temperatura aplikacji | 10 - 30 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | lateks |
| Gwarancja | 18 |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: