PATTEX One For All Crystal 290g
Wystaw opinię o produkcie
Pattex ONE FOR ALL Crystal jest wysokiej jakości uniwersalnym klejem i uszczelniaczem polimerowym, opartym na technologii "Flextec polymer". Charakteryzuje się krystaliczną przezroczystością. Przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni, w każdych warunkach. Pattex ONE FOR ALL Crystal klei i uszczelnia elementy wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, wykonane z materiałów chłonnych i niechłonnych.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 12427
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Piktogramy GHS | Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) |
|---|---|
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Zagrożenie | Tak |
| Rodzaj zagrożenia | Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej skóry. Chronić przed dziećmi. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub odzież. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 75 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,34 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkel PolskaUlica i numer: ul. Domaniewska 41Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Pojemność użytkowa | 290 g |
| Czas schnięcia | 24 h (godz.) |
| Temperatura aplikacji | 5 - 40 °C |
| Rodzina kolorów | Bezbarwny |
| Materiał wykonania | Flextec-polimer z silanam |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: