Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 792453
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Biszkopt z galaretką wiśniową, kremem śmietankowym (19 %) i kakaową skorupką (30 %).
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Śmietankowy |
| Dodatki | Z galaretką, Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 650 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, galaretka wiśniowa 23 % [syrop glukozowy, cukier, woda, koncentrat soku wiśniowego 4,5 %, regulatory kwasowości: e331, e330; substancja żelująca: e440; aromat, koncentrat soku czarnej marchwi, substancja konserwująca: e202], tłuszcze roślinne (palmowy, shea), mąka pszenna, serwatka w proszku (z mleka), pasteryzowana masa jajowa, skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,5 %, śmietanka w proszku 3 % (w kremie), syrop glukozowy, substancje utrzymujące wilgoć: e420, e422; substancje spulchniające: e503, e500, e450; miazga kakaowa, aromaty, sól, emulgatory: e322, e471; regulator kwasowości: e330. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,72 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Biszkopt z galaretką wiśniową, kremem śmietankowym (19 %) i kakaową skorupką (30 %). |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 420 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1763 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,9 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 10 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 16 g |
| Cukry | 54 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: