Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 790845
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatniki w kakaowej skorupce (45 %).
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Dodatki | Czekolada ciemna |
| Zawartość netto | 850 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, mąka pszenna, tłuszcze i oleje roślinne (palmowy, rzepakowy), syrop cukru inwertowanego, kakao o obniżonej zawartośći tłuszczu 7,6 %, stabilizator: e414; syrop glukozowy, substancja glazurująca: e904; substancje spulchniające: e503, e500, e450; serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgatory: e322 (z rzepaku), e322 (z soi); aromaty, środek do przetwarzania mąki: e223(siarczyny). |
| Temperatura przechowywania min - max | powyżej 0 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,92 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Krótki opis marketingowy | Herbatniki w kakaowej skorupce (45 %). |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 400 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 465 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1948 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,5 g |
| Zawartość soli | 0,37 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 23 g |
| Cukry | 30 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera siarczyny | Tak |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: