Dr Gerard-ALOHA 1x730g
Wystaw opinię o produkcie
Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 784825
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatniki z polewą kakaową, posypane wiórkami kokosowymi 9%.
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Kokosowy |
| Zawartość netto | 730 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, polewa kakaowa 22% [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator: E492; emulgator: E322; aromaty], tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, wiórki kokosowe, serwatka w proszku (z mleka), glukoza, pasteryzowana masa jajowa, substancje spulchniające: E500, E503; emulgator: E322; sól, aromat. |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Zmniejszona wartość energetyczna | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 490 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2048 kJ |
| Wielkość porcji | 7 g |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 24 g |
| Zawartość węglowodanów | 54 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: