Jago Margaretki 1,1 kg
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5900797005477
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 242678
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
MARGARETKI CIASTKA KRUCHE Z NADZIENIEM OWOCOWYM 1,1 kg
Parametry produktu
| Typ | Kruche |
|---|---|
| Smak | Słodki |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 1,1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, nadzienie owocowe 30 % (cukier, przecier jabłkowy (50%), syrop glukozowo - fruktozowy, przecier morelowy ( 0,75 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, barwniki: koszenila, annato), margaryna (oleje roślinne: palmowy, rzepakowy, częściowo utwardzony palmowy w zmiennych proporcjach; woda, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, barwnik: annato), woda, cukier, syrop glukozowy, aromat, sól, barwnik: annato. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,22 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: F.W.C JAGO Ulica i numer: Objazdowa 2 Kod pocztowy i miasto: 85-882 Bydgoszcz PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 322 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 401 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1685 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,7 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 14 g |
| Cukry | 27,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 64,5 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: