DR GERARD Mafijne Lemon 800g
Wystaw opinię o produkcie
Herbatniki z kremem o smaku śmietankowym i kremem o smaku cytrynowym.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 1611
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Herbatniki z kremem o smaku śmietankowym i kremem o smaku cytrynowym.
Parametry produktu
| Zawartość netto | 800 g |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | mąka pszenna, tłuszcze roślinne (palmowy), cukier, serwatka w proszku (z mleka), syrop cukru inwertowanego, substancje spulchniające: E503, E500, E450; glukoza, sól, emulgator: E322 (z rzepaku), śmietanka w proszku, olej rzepakowy, aromaty, środek do przetwarzania mąki: E223 (siarczyny), proszek cytrynowy 0,16% (w kremie), barwnik: E100; regulator kwasowości: E330. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, inne orzechy, sezam, jaja i soję. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 480 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 499 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2084 kJ |
| Wielkość porcji | 18,3 g |
| Zawartość białek | 5,1 g |
| Zawartość soli | 0,64 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 31 g |
| Zawartość węglowodanów | 59 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: