DR GERARD - kremówka dekorowana o smaku morelowym 720g
Wystaw opinię o produkcie
Biszkopciki z kremem o smaku śmietankowym, nadzieniem o smaku morelowym dekorowane polewą kakaową i białą.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 877150
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Biszkopciki z kremem o smaku śmietankowym, nadzieniem o smaku morelowym dekorowane polewą kakaową i białą.
Parametry produktu
| Typ | Biszkopt |
|---|---|
| Smak | Morelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Czekolada ciemna, Czekolada mleczna |
| Zawartość netto | 720 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, nadzienie o smaku morelowym(przecier jabłkowy, cukier, regulator kwasowości:E330: substancja zagęszczająca:E1414; substancja żelująca: E 440; koncentrat morelowy 0,2%, substancja konserwująca: E202; aromat, barwnik E100), mąka pszenna, tłuszcz roślinny palmowy, polewa kakaowa[cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 15,5%, stabilizator:E492; emulgator:E322 (z rzepaku);aromaty], serwatka w proszku (z mleka), pasteryzowana masa jajowa, skrobia kukurydziana, syrop glukozowy, granulat ziemniaczany, substancje utrzymujące wilgoć:E422, E420; glukoza, śmietanka w proszku 0,5% (w kremie), olej rzepakowy, substancje spulchniajace:E503,E500,E450; aromaty, emulgatory: E322 (z rzepaku), E471; substancja konserwująca:E202; regulator kwasowosci:E330; sól. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy, soję i nasiona sezamu i siarczyny. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,8 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: dr gerard sp. z o.o. ulica i numer: ul.radzyńska 9 kod pocztowy i miasto: 21-560 międzyrzec podlaski pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 416 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 423 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1777 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,5 g |
| Zawartość soli | 0,18 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 17 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 64 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: