Chipsy kokosowe ze słonym karmelem BIO 70 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital3800232733335
Opis produktu
Opinie o produkcie
Pyszna, chrupiąca przekąska z naturalnych płatków kokosa, połączona ze słodyczą karmelu i odrobiną soli morskiej. Idealna dla miłośników połączenia słodkiego i słonego smaku. Bezglutenowa, w pełni roślinna i w 100% ekologiczna – doskonała do podjadania lub dekoracji deserów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
chipsy kokosowe* (83%), cukier kokosowy* (8%), syrop kokosowy* (7%), sól morska (1%), woda. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości pestek owoców. łupin orzechów. nasion sezamu. orzeszków ziemnych i orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,08 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2675 kJ / 648 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 58 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 51 g |
| Węglowodany | 20 g |
| Cukry | 18 g |
| Błonnik | 12 g |
| Białko | 6.5 g |
| Sól | 1.03 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: