Chipsy kokosowe z kakao bezglutenowe BIO 70 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital3800232739108
Opis produktu
Opinie o produkcie
Naturalna przekąska z chrupiących płatków kokosa, delikatnie otulonych kakao i syropem kokosowym. Idealna dla miłośników połączenia słodyczy z nutą tropikalnego aromatu. Bez glutenu i w pełni roślinna — doskonała jako zdrowa alternatywa dla tradycyjnych słodyczy.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
chipsy kokosowe* (73%), syrop kokosowy*, cukier kokosowy*, woda, proszek kakaowy* (6%), sól morska. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości pestek owoców. łupin orzechów. nasion sezamu. orzeszków ziemnych i orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,08 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2655 kJ / 643 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 57 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 50 g |
| Węglowodany | 19 g |
| Cukry | 19 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 7.9 g |
| Sól | 0.24 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: