Chipsy kokosowe z solą morską bezglutenowe BIO 70 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital3800232733458
Opis produktu
Opinie o produkcie
Chrupiące płatki kokosa z delikatnym akcentem soli morskiej to idealna, naturalna przekąska bez dodatków. Lekka, bezglutenowa i w pełni roślinna, świetnie sprawdzi się jako zdrowa alternatywa dla chipsów. Doskonała do podjadania w ciągu dnia lub jako dodatek do sałatek i deserów.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
chipsy kokosowe* (96%), sól morska (2%), woda. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Mogą zawierać śladowe ilości łupin orzechów. nasion sezamu. orzeszków ziemnych i orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,08 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2865 kJ / 696 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 68 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 60 g |
| Węglowodany | 7.8 g |
| Cukry | 7.7 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 7.4 g |
| Sól | 0.51 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: