Chipsy kokosowe z chili bezglutenowe BIO 70 g
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: Ekowital3800232733342
Opis produktu
Opinie o produkcie
Chrupiąca przekąska z delikatnych plasterków kokosa, wzbogacona ostrą nutą chili i aromatycznymi przyprawami. Idealna alternatywa dla tradycyjnych chipsów — naturalna, bezglutenowa i w pełni roślinna. Doskonała do podjadania w ciągu dnia lub jako pikantny dodatek do sałatek i dań orientalnych.
Warunki przechowywania
Przechowywać w chłodnym. suchym i ciemnym miejscu.
Składniki
chipsy kokosowe* (95%), mieszanka Fajita* (pieprz cayenne w proszku*, papryka*, czosnek w proszku*, cebula w proszku*, kmin w proszku*, oregano w proszku*, czarny pieprz w proszku*) (1,4%), chili w proszku* (0,6%), sól morska, woda. *składniki z upraw rolnictwa ekologicznego.
Możliwe alergeny
UWAGA: Może zawierać śladowe ilości pestek owoców. łupin orzechów. nasion sezamu. orzeszków ziemnych i orzechów.
Informacje o produkcie
Marka: BETTR
Kraj pochodzenia: BUŁGARIA
Masa brutto: 0,08 kg
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2850 kJ / 692 kcal kJ/kcal |
| Tłuszcz | 67 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 60 g |
| Węglowodany | 8.8 g |
| Cukry | 7.3 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 7 g |
| Sól | 0.23 g |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: