Blender ręczny Zelmer ZHB4562I Pulsar Deluxe Max
Wystaw opinię o produkcie
Komfortowo, szybko, niezawodnie- tak blenduje się składniki blenderami ręcznymi Zelmer. Model ZHB4562I charakteryzuje się dużą mocą 800W oraz metalową stopą blendującą. Funkcja Turbo dodaje mocy wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Dołączone akcesoria w postaci trzepaczki, kubka 800ml oraz pojemnika szatkującego 450ml, pozwalają na komfortowe rozdrabnianie, szatkowanie, blendowanie, ubijanie, siekanie oraz miksowanie produktów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 870050
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender ręczny |
| Zasilanie | 220-240 V |
| Moc | 800 W |
| Pojemność pojemnika | 800 ml |
| Długość przewodu | 93 cm |
| Kolor | Biały |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Pojemnik z miarką 800ml, rozdrabniacz 450ml, trzepaczka, instrukcja obsługi |
| Liczba prędkości | 1 |
| Funkcje urządzenia | Blendowanie, Szatkowanie, Rozdrabnianie, Funkcja Turbo, Ubijanie, Siekanie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Eurogama Sp. z o.o.Ulica i numer: Aleje Jerozolimskie 200/225Kod pocztowy i miasto: 02-486 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Blender ręczny 800W z metalową stopą roboczą, miarką 800ml, trzepaczką oraz rozdrabniaczem 450ml w zestawie |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 30 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: