Blender ręczny Bosch MSM2620B
Wystaw opinię o produkcie
Blender ręczny CleverMixx - wszechstronny pomocnik w każdej kuchni.
Nóż z czterema ostrzami QuattroBlade zapewnia doskonałe rezultaty pracy oraz zapobiega rozchlapywaniu miksowanych potraw.
Rozdrabniacz w zestawie: dzięki niemu posiekasz zioła, orzechy, ser, czekoladę dużo szybciej i łatwiej.
Centralny status materiału: Sales
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 596208
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 600 W |
|---|---|
| Pojemność miksera | 0,7 l (dm?) |
| Cechy urządzenia | Możliwość mycia części w zmywarce |
| Sterowanie | Ręczne |
| Funkcje i programy | Rozdrabniacz |
| Kolor | Czarny |
| Liczba prędkości | 1 |
| Długość przewodu | 1,2 m |
| W wyposażeniu | Końcówka do mieszania |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,54 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 183Kod pocztowy i miasto: 02-222 Warszawa PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe, Blokada pokrywy, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | rozdrabniacz, pojemnik do miksowania z miarką, stopa miksująca ze stali szlachetnej |
| Krótki opis marketingowy | Nóż z czterema ostrzami quattroblade performance zawsze perfekcyjne rezultaty wytrzymały i wyjątkowo ostry nóż quattroblade zapewnia wyjątkowe efekty miksowania w krótkim czasie. nawet mieszanie dużej ilości składników jest dziecinnie proste. funkcja antisplash zapobiega rozpryskiwaniu składników i pomaga utrzymać czystość w kuchni. rozdrabniacz w zestawie versatility rozdrobni produkty w kilka sekund siekanie cebuli często powoduje łzawienie oczu. teraz możesz sobie tej przykrości zaoszczędzić. poręczny rozdrabniacz umożliwi ci szybkie i łatwe pokrojenie warzyw, ziół, orzechów, mięsa i sera. jest gotowy do użycia w zaledwie kilka sekund i łatwy do czyszczenia, ponieważ pojemnik można myć w zmywarce. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 24 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: