Blender kielichowy Tefal Blendforce BL420131
Wystaw opinię o produkcie
Blendforce zapewnia moc, wygodę i komfort, aby uzyskać niezawodne rezultaty rozdrabniania. Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia powietrzem, który zapewnia optymalną wytrzymałość silnika, blender ten jest niezawodny. Posiada funkcje bezpieczeństwa z technologią Smart Lock oraz ergonomiczną konstrukcję zwiększającą wydajność i łatwość użycia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 867369
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Rodzaj produktu | Blender |
|---|---|
| Zasilanie | 220-240 V |
| Moc | 600 W |
| Pojemność pojemnika | 2000 ml |
| Długość przewodu | 100 cm |
| Kolor | Biały |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | kielich, pokrywa |
| Liczba prędkości | 2 |
| Funkcje urządzenia | Kruszenie lodu, Blendowanie, Siekanie, Rozdrabnianie, Miksowanie |
| Okres gwarancji | 2 lat (rok) |
| Waga jednostkowa brutto | 2,74 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Groupe SEB Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Inflancka 4cKod pocztowy i miasto: 00-189 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 15 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: