Czajnik Philips Daily Collection HD9350/90
Wystaw opinię o produkcie
Nowy plastikowy czajnik firmy Philips o pojemności 1,7 l z automatycznie otwieraną pokrywką i wskaźnikiem umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie ulubionego gorącego napoju. Ukryty element grzejny ze stali szlachetnej umożliwia szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie. Wyjmowany i nadający się do mycia filtr zatrzymujący kamień gwarantuje czystość wody. System bezpieczeństwa zabezpiecza przed włączeniem pustego czajnika. Wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody. Wskaźnik świetlny wbudowany w wyłącznik zapala się gdy czajnik jest włączony. Poziom wody można łatwo odczytać dzięki wskaźnikowi znajdującemu się z boku czajnika. Pozwala ugotować dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz, dzięki czemu zużywa mniej prądu i wody i pomaga chronić środowisko naturalne. Pokrywkę można otworzyć bez wysiłku za pomocą przycisku, unikając kontaktu z parą. Duży otwór ułatwia czyszczenie. Czajnik można napełnić po otwarciu pokrywki z mechanizmem sprężynowym lub przez dziobek. Bezprzewodowy czajnik znajduje się na obrotowej (360°) podstawie, co umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie urządzenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 161974
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Nowy plastikowy czajnik firmy Philips o pojemności 1,7 l z automatycznie otwieraną pokrywką i wskaźnikiem umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie ulubionego gorącego napoju. Ukryty element grzejny ze stali szlachetnej umożliwia szybkie gotowanie i łatwe czyszczenie. Wyjmowany i nadający się do mycia filtr zatrzymujący kamień gwarantuje czystość wody. System bezpieczeństwa zabezpiecza przed włączeniem pustego czajnika. Wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody. Wskaźnik świetlny wbudowany w wyłącznik zapala się gdy czajnik jest włączony. Poziom wody można łatwo odczytać dzięki wskaźnikowi znajdującemu się z boku czajnika. Pozwala ugotować dokładnie tyle wody, ile potrzebujesz, dzięki czemu zużywa mniej prądu i wody i pomaga chronić środowisko . Pokrywkę można otworzyć bez wysiłku za pomocą przycisku, unikając kontaktu z parą. Duży otwór ułatwia czyszczenie. Czajnik można napełnić po otwarciu pokrywki z mechanizmem sprężynowym lub przez dziobek. Bezprzewodowy czajnik znajduje się na obrotowej (360°) podstawie, co umożliwia łatwe podnoszenie i odstawianie urządzenia.
Parametry produktu
| Pojemność | 1,7 l (dm³) |
|---|---|
| Moc | 2200 W |
| Materiał wykonania | Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna |
| Filtr | Tak |
| Rodzaj filtra | Wyjmowany |
| Kolor | Stalowy, Czarny |
| Grzałka | Ukryta |
| Długość przewodu | 75 cm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,39 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,51 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unico sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 6a/9 kod pocztowy i miasto: 83-000 pruszcz gdański pl |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed włączeniem bez wody |
| Cechy urządzenia | Obrotowa podstawa, Wskaźnik poziomu wody, Podświetlany wyłącznik, Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, Miejsce na nawinięcie przewodu |
| Zasilanie | 230 V |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: