Blender ręczny Zelmer ZHB4650 Vario
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 834305
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Moc 1400W, stopa robocza o długości 23,2 cm oraz poczwórne ostrze sprawią, że każde, nawet największe, wyzwanie kulinarne stanie się łatwe i przyjemne.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender ręczny |
| Zasilanie | 230 V |
| Moc | 1400 W |
| Pojemność pojemnika | 700 ml |
| Długość przewodu | 1,16 m |
| Kolor | Czerwony, Stalowy, Szary |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Kubek z miarką 700 ml |
| Liczba prędkości | nie dotyczy |
| Funkcje urządzenia | Płynna regulacja, Blendowanie, Funkcja Turbo, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eurogama sp. z o.o. ulica i numer: aleje jerozolimskie 200/225 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Blender ręczny 1400 w |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 33 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: