Suszarka do grzybów, owoców i warzyw Niewiadów 970.01PP
Wystaw opinię o produkcie
Suszarka do produktów spożywczych to urządzenie niezbędne w każdej nowoczesnej kuchni, łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Szybko i skutecznie suszy grzyby, zioła, owoce i warzywa. Dzięki szczegółowo opracowanym parametrom suszenia urządzenie pozwala zachować wartości odżywcze i smakowe produktów. Wielowarstwowe ustawienie sit zwiększa wydajność suszenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 230982
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 300 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Suszenie grzybów, Suszenie owoców, Suszenie warzyw, Suszenie ziół |
| Ilość sit | 4 |
| Kolor | Biały |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,7 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,27 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: FABRYKA AGD NIEWIADÓW Sp. z o.o.Ulica i numer: Sarmacka 19/172Kod pocztowy i miasto: 02-972 Warszawa PL |
| Zasilanie | 220 - 230 V |
| Wymiary (SxWxG) | 310 x 320 x 310 mm |
| Waga | 2,1 kg |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Cechy urządzenia | Równomierne rozprowadzanie ciepła |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: