Blender Severin SM 3771
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 51080
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Blender ręczny SEVERIN SM 3771 można stosować do miksowania, rozdrabnia lub mieszania produktów, przygotowywania pożywnych koktajli z surowych warzyw i owoców. Z jego pomocą szybko i wygodnie przygotujesz pyszny hummus, lub zmiksujesz składniki na pożywną kremową zupę.
To wygodne i funkcjonalne urządzenie, dzięki któremu możesz rozdrobnić składniki w dowolnym naczyniu, bez przelewania do innego pojemnika. Jego duża moc 600 W pozwala uzyskać perfekcyjne efekty w mgnieniu oka.
Ergonomiczne wzornictwo ze zdejmowanym elementem mieszającym ze stali nierdzewnej zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić czyszczenie.
Blender ręczny SEVERIN SM 3771 charakteryzuje się następującymi cechami:
– bezstopniowa regulacja prędkości,
– funkcja TURBO z obrotami do 15.000 obr./ min.
Urządzenie jest w 100% wolne od BPA.
Parametry produktu
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,30 PLN |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Blender |
| Zasilanie | 220 V |
| Moc | 600 W |
| Długość przewodu | 80 cm |
| Kolor | Stalowy, Czarny |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przeciążeniem, Zabezpieczenie przed uruchomieniem niepoprawnie złożonego urządzenia, Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| W zestawie | Nie dotyczy |
| Liczba prędkości | nie dotyczy |
| Funkcje urządzenia | Płynna regulacja, Blendowanie, Funkcja Turbo, Kruszenie lodu, Rozdrabnianie, Miksowanie |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 56 szt. |
| Power Source | MAINS ELECTRICITY |
| Type of Material | METAL |
| Corded/Cordless | CORDED |
| Attachments | NONE |
| If With Rotating Blade | YES |
| Handheld/Stand Alone | HANDHELD |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Waga jednostkowa brutto | 0,93 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: severin polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. powstania styczniowego 2/2 kod pocztowy i miasto: 81-519 gdynia pl |
| Krótki opis marketingowy | Blender ręczny severin sm 3771 można stosować do miksowania, rozdrabnia lub mieszania produktów. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: