Maszynka do mielenia mięsa Esperanza Meatloaf 2200W EKM031
Wystaw opinię o produkcie
Maszynka do mielenia mięsa Esperanza MEATLOAF to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej kuchni. Dzięki 3 sitkom o różnej średnicy otworów (2.7mm, 4.0mm, 8.0mm) zmielisz nie tylko mięso, ale również inne produkty spożywcze. Posiada też dodatkowe nasadki do robienia kiełbasy, a także "kebbe". Gumowe nóżki antypoślizgowe gwarantują stabilną i bezpieczną pracę urządzenia.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 793133
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2200 W |
|---|---|
| Funkcje urządzenia | Mielenie sera, Mielenie mięsa, Mielenie warzyw |
| Posiada | Wsteczny bieg |
| Materiał wykonania | Stal szlachetna, Metal, Plastik |
| Liczba prędkości | 1 |
| Wydajność | 1,2 kg/min |
| W wyposażeniu | Nasadka kebbe, Sitko stalowe |
| Kolor | Biały |
| Minimalna średnica otworów | 2,7 mm |
| Maksymalna średnica otworów | 8 mm |
| Instrukcja | Tak |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 2,02 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,775 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Esperanza Sp. J. PoterekUlica i numer: Poznańska 129/133Kod pocztowy i miasto: 05-850 Ożarów Mazowiecki PL |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| W zestawie | metalowa taca podawania; 3 sitka tarczowe o różnych średnicach otworów (2.7 mm, 4.0 mm, 8.0 mm); dysza do wyrabiania kiełbas; dysza do wyrabiania kulek kebbe |
| Krótki opis marketingowy | Maszynka do mielenia mięsa Esperanza MEATLOAF to nowoczesne i funkcjonalne urządzenie, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej kuchni. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Rodzaj produktu | Maszynka do mięsa |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: