Frytownica Clatronic FR 3586 INOX 3L
Wystaw opinię o produkcie
Frytownica Clatronic FR 3586 o pojemności 3L posiada technologię „Cool zone” – znajdująca się bezpośrednio w tłuszczu spirala grzewcza do szybkiego podgrzewania i bezzapachowego smażenia frytek. Regulowany termostat umożliwia dostosowanie temperatury do własnej potrzeby a lampka kontrolna informuje o pracy urządzenia. Obudowa, pokrywa i spirala grzejna została wykonana ze stali nierdzewnej. Frytownica ta pozwoli przygotować nie tylko pyszne frytki, tak lubiane przez dzieci ale również chrupiące udka, wyśmienitą rybę czy słodkie pączki. Dodatkowo można w nim podgrzewać, piec, smażyć i grillować, jest więc uniwersalnym urządzeniem kuchennym pomagającym w codziennym przyrządzaniu zdrowych posiłków. Obsługa frytkownicy jest bardzo prosta, a zarazem szybka, dlatego w kilka chwil możemy przygotować pełnowartościowy posiłek dla swoich bliskich.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 100372
Opis produktu
Opinie o produkcie
| Moc | 2000 W |
|---|---|
| Pojemność misy na olej | 3 l (dm?) |
| Pojemność koszyka | 1,5 kg |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Funkcje urządzenia | Regulacja temperatury |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Kolor | Srebrny |
| Cechy pokrywy | Zdejmowana |
| Cechy misy | Ze stali nierdzewnej |
| Cechy koszyka | Koszyk z rączką, Możliwość osączania, System podnoszenia |
| Długość przewodu | 60 cm |
| Komunikacja | Lampka kontrolna włączenia |
| Posiada | Termicznie izolowana rączka |
| Okres gwarancji | 24 mies. |
| Waga jednostkowa brutto | 3,12 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,34 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CTC Clatronic Sp. z o.o.Ulica i numer: Brzeska 1Kod pocztowy i miasto: 45-960 Opole PL |
| Wymiary (SxWxG) | 21,5 x 24 x 40,5 cm |
| Waga | 2,9 kg |
| Zabezpieczenia | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie antypoślizgowe |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 18 op. zb. (DU) |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: