Ekspres do kawy Philips HD7435/20
Wystaw opinię o produkcie
Rozkoszuj się smakiem i aromatem świeżo zaparzonej kawy dzięki temu ekspresowi firmy Philips. Jego kompaktowa konstrukcja jest idealna do zaparzenia od 2 do 7 filiżanek, a tłoczek Aroma Twister zapewnia optymalny smak każdej filiżanki kawy. Po upływie 30 minut od zaparzenia kawy ekspres wyłącza się automatycznie, zapewniając oszczędzanie energii i bezpieczeństwo. Jest to zgodne z rozporządzeniem UE dotyczącym wszystkich expresów do kawy na terenie UE. Wyjątkowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, aby zapewnić jej optymalny, jednolity aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki. Funkcja drip stop umożliwia nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia. Czerwona kontrolka na przełączniku zaświeci się po włączeniu ekspresu do kawy. Dzbanek i uchwyt filtra można łatwo umyć w zmywarce. Wskaźnik poziomu wody umożliwia łatwe i precyzyjne napełnienie zbiornika wody.Ten ekspres do kawy został zaprojektowany z myślą o parzeniu od 2 do 7 filiżanek kawy (maksymalnie 0,6 litra). Dzięki małym wymiarom urządzenie zajmuje mało miejsca w kuchni.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 998602
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Rozkoszuj się smakiem i aromatem świeżo zaparzonej kawy dzięki temu ekspresowi firmy Philips. Jego kompaktowa konstrukcja jest idealna do zaparzenia od 2 do 7 filiżanek, a tłoczek Aroma Twister zapewnia optymalny smak każdej filiżanki kawy. Po upływie 30 minut od zaparzenia kawy ekspres wyłącza się automatycznie, zapewniając oszczędzanie energii i bezpieczeństwo. Jest to zgodne z rozporządzeniem UE dotyczącym wszystkich expresów do kawy na terenie UE. Wyjątkowa dysza zamontowana w dzbanku równomiernie miesza spływającą kawę, aby zapewnić jej optymalny, jednolity aromat od pierwszej do ostatniej filiżanki. Funkcja drip stop umożliwia nalanie kawy do filiżanki przed zakończeniem pełnego cyklu parzenia. Czerwona kontrolka na przełączniku zaświeci się po włączeniu ekspresu do kawy. Dzbanek i uchwyt filtra można łatwo umyć w zmywarce. Wskaźnik poziomu wody umożliwia łatwe i precyzyjne napełnienie zbiornika wody.Ten ekspres do kawy został zaprojektowany z myślą o parzeniu od 2 do 7 filiżanek kawy (maksymalnie 0,6 litra). Dzięki małym wymiarom urządzenie zajmuje mało miejsca w kuchni.
Parametry produktu
| Rodzaj ekspresu | Przelewowy |
|---|---|
| Rodzaj filtra | Stały |
| Rodzaj kawy | Mielona |
| Moc | 700 W |
| Funkcje | Automatyczne wyłączanie |
| Kolor | Czarny |
| Pojemność dzbanka | 0,6 l (dm³) |
| Instrukcja | Tak |
| Typ Ekspresu | Kombinowany |
| System mleczny | Brak opcji mlecznej |
| Rodzaj młynka | Brak Młynka |
| Przygotowanie napojów | Duża czarna kawa |
| Maksymalna wysokość szklanki | nie dotyczy |
| Pojemność pojemnika na kawę | nie dotyczy |
| Waga jednostkowa brutto | 2,69 kg |
| Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami) | 0,26 PLN |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unico sp. z o.o. ulica i numer: kossaka 6a/9 kod pocztowy i miasto: 83-000 pruszcz gdański pl |
| Wymiary (SxWxG) | 21 x 27 x 17,2 cm |
| Zabezpieczenia | Blokada kapania |
| Cechy urządzenia | Dzbanek na wodę, Wskaźnik poziomu wody |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: