'Wino FREIXENET CAVA CORDON NEGRO BRUT 0,75L
Wystaw opinię o produkcie
Olśniewa zbalansowaną kwasowością oraz wyśmienicie orzeźwiającym i świeżym bukietem o owocowym aromacie - dojrzała gruszka, jabłko i cytrusowe smaki łączą się z długim finiszem i ekscytującym akcentem imbiru
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 345577
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Olśniewa zbalansowaną kwasowością oraz wyśmienicie orzeźwiającym i świeżym bukietem o owocowym aromacie - dojrzała gruszka, jabłko i cytrusowe smaki łączą się z długim finiszem i ekscytującym akcentem imbiru.
Parametry produktu
| Rodzaj | Cava (Spumante Cava) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | Brut |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,65 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | katalonia |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Henkell&Co.Polska Sp.z o.o. Ulica i numer: Mazowiecka 48 Kod pocztowy i miasto: 87-100 Toruń PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Składniki | Nie dotyczy |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 7,5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: