'Dignitat Cava Seleccio Brut 0,75l 11,5%
Wystaw opinię o produkcie
Słomkowożółty kolor z zielonymi tonami. Drobne trwałe bąbelki. Delikatny aromat starzenia z nutami kwiatów, dojrzałych owoców i cytryny. W ustach niezwykle żywe, eleganckie i zrównoważone. W finiszu pozostają aromaty białych owoców i odrobina cytryny. Świeże, przyjemne, zbalansowane i delikatnie musujące.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 987884
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
| Rodzaj | Cava (Spumante Cava) |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Pojemność | 750 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O. |
| Serwowanie | Aperitif, Desery, Dania jarskie, Drinki, Koktajle, Lody, Owoce morza, Przystawki, Samodzielnie, Sery, Sushi |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,66 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | D.O. CAVA |
| Temperatura serwowania | 6 - 8 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: MV Group Distribution PL Sp.z o.o.Ulica i numer: Annopol 22Kod pocztowy i miasto: 03-236 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | CAVA, hiszpańskie wino musujące tworzone metodą . |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 85 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 85 szt. |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 60 mies. |
| Składniki | Xarel·lo 33%, Macabeo 34%, Parellada 33% |
| Zawartość surowca wtórnego | 100 % |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: