'Wino musujące Martini Prosecco 11,5% 750ml
Wystaw opinię o produkcie
Wytrawne białe wino musujące
o aromacie świeżych kwiatów
i wyczuwalnych nutach jabłka,
gruszki i banana. Smak wytrawny,
perfekcyjnie zbalansowany
z nutami świeżych owoców z delikatnym
ziołowym finishem. Idealne
do przystawek, dań kuchni
śródziemnomorskiej oraz sushi.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 45956
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wytrawne białe wino musujące
o aromacie świeżych kwiatów
i wyczuwalnych nutach jabłka,
gruszki i banana. Smak wytrawny,
perfekcyjnie zbalansowany
z nutami świeżych owoców z delikatnym
ziołowym finishem. Idealne
do przystawek, dań kuchni
śródziemnomorskiej oraz sushi.
Parametry produktu
| Rodzaj | Prosecco |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Wytrawny (Brut) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Serwowanie | Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 11,5 % obj. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,56 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | Włochy |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 150 ml |
| Ilość porcji w opakowaniu | 5 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: