'Alita Classic non Alcoholic Medium Dry 0,75l <,0,5%
Wystaw opinię o produkcie
Wino dealkoholizowane, stworzone z wina z regionu Murcja w południowo-wschodniej Hiszpanii.
Alita Alcohol Free ma delikatny złoty kolor i orzeźwiający smak, na który składają się kwiatowe, jabłkowe i brzoskwiniowe nuty z
wyczuwalnymi aromatami cytrusów.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 297637
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Wino dealkoholizowane, stworzone z wina z regionu Murcja w południowo-wschodniej Hiszpanii.
Alita Alcohol Free ma delikatny złoty kolor i orzeźwiający smak, na który składają się kwiatowe, jabłkowe i brzoskwiniowe nuty z
wyczuwalnymi aromatami cytrusów.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gronowe |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Półwytrawny (Sec, Dry, Semi dry) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Litwa |
| Pojemność | 750 ml |
| Serwowanie | Aperitif, Drinki, Koktajle, Lody, Kawa, Samodzielnie |
| Zawartość alkoholu | 0 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Litwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,38 kg |
| Region pochodzenia | Litwa |
| Inne oznakowanie etykiet | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mv poland sp. z o.o. ulica i numer: przasnyska 6b kod pocztowy i miasto: 02-756 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Składniki | Winogrona, zagęszczony moszcz winogronowy, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, substancja konserwująca: sorbinian potasu, pirosiarczyn potasu |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 96 kJ |
| Wielkość porcji | 125 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,6 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 6 szt. |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: