'Cin&Cin Free 750ML
Wystaw opinię o produkcie
EAN_5901009002710
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 390499
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Zawsze, kiedy chcesz lub musisz zrezygnować z alkoholu - daj się ponieść uczuciu wolności z CIN&CIN FREE. Ma przyjemny smak i aromat wina, którym teraz możesz się cieszyć zawsze, bez ograniczeń.
Bazą CIN&CIN FREE jest wysokiej jakości blend win z południa Europy, taki z jakiego produkuje się alkoholowe wina musujące. Tu jednak zaczyna się magia, czyli proces usuwania alkoholu. Dokonuje się tego, podczas destylacji próżniowej. Wino w warunkach znacznie obniżonego ciśnienia podgrzewane jest do temperatury 35°C, w której odparowuje wyłącznie alkohol. Pozwala to zachować wszystkie substancje aromatyczne i nuty smakowe wina. W efekcie, w kieliszku mamy napój, który może zmylić niejeden nos i podniebienie.
Jeśli więc szukasz bezalkoholowej alternatywy na spotkaniu, imprezie czy podczas toastu, jeśli chcesz uniknąć efektu „szumu w głowie” albo za chwilę musisz wrócić do swoich obowiązków - teraz wiesz, co wybrać.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 0,75 l (dm³) |
| Składniki | odalkoholizowane wino, moszcz winogronowy, dwutlenek węgla, substancje konserwujące - dwutlenek siarki |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Waga jednostkowa brutto | 1,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: ambra brands ulica i numer: puławska 336 kod pocztowy i miasto: 02-091 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Tak |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 4,6 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 5,1 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 92 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 92 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: