'Martini Asti 200ml 7,5%
Wystaw opinię o produkcie
Lekkie i słodkie białe wino z kontrolowanych upraw z gwarancją pochodzenia z włoskiego regionu Piemontu. Martni Asti jest produkowane z najwyższej jakości ręcznie zbieranych winogron odmiany Muskat. Wyrazisty bukiet Martini Asti to efekt połączenia delikatnego aromatu dojrzałych brzoskwiń, pomarańczy i kwiatów akacji ze smakiem górskiego miodu. Martini Asti posiada klasyfikację wysokiej jakości win D.O.C.G.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 176570
Opis produktu
Opinie o produkcie
Atrybuty produktu
Opis szczegółowy
Lekkie i słodkie białe wino z kontrolowanych upraw z gwarancją pochodzenia z włoskiego regionu Piemontu. Martni Asti jest produkowane z najwyższej jakości ręcznie zbieranych winogron odmiany Muskat. Wyrazisty bukiet Martini Asti to efekt połączenia delikatnego aromatu dojrzałych brzoskwiń, pomarańczy i kwiatów akacji ze smakiem górskiego miodu. Martini Asti posiada klasyfikację wysokiej jakości win D.O.C.G.
Parametry produktu
| Rodzaj | Asti |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Charakter | Słodki (Doux, Sweet) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Pojemność | 200 ml |
| Oznakowanie etykiet/apelacja | D.O.C.G. |
| Serwowanie | Desery |
| Zawartość alkoholu | 7,5 % obj. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Włochy |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Wino pochodzi z Unii Europejskiej | Tak |
| Region pochodzenia | PIEMONT |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacardi martini polska sp. z o.o. ulica i numer: wołoska 22 kod pocztowy i miasto: 02-675 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 200 ml |
Blokada opcji dostawy
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: