Żywiec Białe 4x500 ml Puszka
Wystaw opinię o produkcie
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Produkt niedostępny w sprzedaży dla niezalogowanych klientów. Zaloguj się aby dodać go do koszyka.
Kod produktu: 608824
Opis produktu
Opinie o produkcie
Opis szczegółowy
Piwo Żywiec Białe wyróżnia rześki smak, który zawdzięcza łagodnej goryczce i nucie kolendry. Białe piwo pszeniczne, należące do piw lżejszych. Odznacza się orzeźwiającym smakiem i naturalną mętnością. Zawiera wszystko, co najlepsze w piwie pszenicznym. Jest lekkie i delikatne, a dodatkowo przyciąga dodatkiem kolendry. Piana jest biała, obfita i doskonale trzyma się w szklance. Ikona marki, tzw. tańcząca para, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i zarazem najbardziej wartościowych znaków firmowych na polskim rynku, to także najlepiej znane polskie piwo za granicą. Tańcząca para nawiązuje do przedwojennych tradycji umieszczania elementów folkloru na polskich znakach towarowych oraz w reklamach Arcyksiążęcego Browaru w Żywcu. Żywiec od lat jest mecenasem kultury. Sponsoruje szereg przedsięwzięć artystycznych, w tym jedno z najpopularniejszych i uznanych wydarzeń muzycznych w Polsce — trasę koncertową Męskie Granie.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pszeniczne |
|---|---|
| Zawartość alkoholu | 4,9 % obj. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Pojemność | 500 ml |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,52 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Skład | Woda słód pszeniczny słód jęczmienny aromat naturalny chmiel i ekstrakt z chmielu kolendra |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: grupa żywiec sp. z o.o. ulica i numer: browarna 88 kod pocztowy i miasto: 34-300 żywiec pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Produkt akcyzowy |
| Numer GTU | GTU_01 - Alkohole |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wielkość porcji | 500 ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Dlaczego Polski Koszyk: